Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe w szkole to doskonała okazja do nabycia nowych umiejętności bądź powtarzania tych które już uzyskaliśmy. Są to zarówno lekcje, w czasie których uczeń może skorzystać z pomocy nauczyciela jak i kółka zainteresowania. Największa popularnością cieszą się one zwłaszcza w młodszych klasach. To właśnie tu możemy odkryć swoje zainteresowania i rozpocząć przygodę z daną dziedziną. Nierzadko wielkie kariery zaczynały się od szkolnego kółka teatralnego czy recytatorskiego. Jedno jest pewne – z zajęć, które są organizowane w szkole warto korzystać. Pierwszą zaletą jest fakt, że uczęszczanie na nie jest darmowe. Kolejną kwestią jest możliwość poznawania rówieśników przy świetnej zabawie. Ponadto możemy liczyć na podniesienie oceny z danego przedmiotu za zaangażowanie w zajęcia poza czasem lekcji, a co najważniejsze zdobywamy doświadczenie, które w przyszłości z pewnością zaprocentuje.